Nasi specjaliści

 • Patryk Tokłowicz

  Ortopeda

  Patryk Tokłowicz jest specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalizującym się w chorobach kolana, stopy i urazach sportowych. Jest chirurgiem, który zajmuje się na co dzień leczeniem operacyjnym stawu kolanowego.

 • Bartosz Gaj

  Ortopeda

  Bartosz Gaj jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Interesuje się medycyną sportową, jest również doskonałym ultrasonografistą w zakresie ortopedii wykonując USG stawów oraz USG bioderek dzieci.

 • Konrad Wodzisławski

  Ortopeda

  Konrad Wodzisławski jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jego główne zainteresowania to chirurgia małoinwazyjna i artroskopowa stawów kolanowych i ramiennych, diagnostyka i leczenie urazów sportowych oraz leczenie zmian zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych.

 • Paweł Graczyk

  Ortopeda

  Paweł Graczyk jest specjalistą ortopedii i traumatologii ruchu. Główny temat zainteresowań doktora to kontuzje stawu kolanowego oraz stopy, szczególnie w sporcie. Interesuje się również leczeniem ostrych i przewlekłych zaburzeń narządu ruchu, w szczególności związanych ze sportem.

 • Dominik Orzechowski

  Ortopeda

  Dominik Orzechowski jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Główny obszar jego zainteresowań to chirurgia ortopedyczna kończyny dolnej - ze stawem biodrowym włącznie, chirurgia urazowa narządu ruchu - kończyna górna i dolna.

 • Konrad Gorzelnik

  Neurolog

  Konrad Gorzelnik jest specjalistą chorób układu nerwowego. W swojej codziennej praktyce zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorych z najbardziej złożonymi problemami neurologicznymi.

 • Przemysław Błauciak

  Neurochirurg

  Przemysław Błauciak jest neurochirurgiem. Pracuje w Oddziale Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Wałbrzychu, Szpitalu Wielospecjalistycznym Orthos w Komorowicach oraz Szpitalu Wielospecjalistycznym Vratislavia we Wrocławiu.

 • Piotr Kwella

  Neurochirurg

  Piotr Kwella jest neurochirurgirm. Specjalizuje się w leczeniu takich chorób, jak dyskopatia, bóle i urazy kręgosłupa, tętniaki, stenoza kanału kręgowego, choroby kręgosłupa, przepuklina kręgosłupa, bóle pleców, guzy mózgu, guzy rdzenia kręgowego.

 • Patryk Pozowski

  Radiolog

  Patryk Pozowski jest lekarzem w trakcie specjalizacji z radiologii i diagnostyki obrazowej. Na co dzień pracuje w Szpitalu Klinicznym, zarówno z dziećmi, jak i z pacjentami dorosłymi.

 • Paweł Antczak

  Neurochirurg

  Paweł Antczak jest lekarzem w trakcie specjalizacji w dziedzinie neurochirurgii. Specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa. Szczególnym obszarem jego zainteresowań jest leczenie chirurgiczne kręgosłupa technikami małoinwazyjnymi.

 • Monika Stomal-Słowińska

  Neurochirurg

  Monika Stomal-Słowińska w 2012 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z neurochirurgii, a także w 2015 roku tytuł doktora nauk społecznych w zakresie psychologii.

Ponad 1000 pozytywnych opinii

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.