Poradnie i cenniki

Poradnia ortopedyczna

Nasze Centrum słynie z renomowanych specjalistów z zakresu ortopedii. Zapewniamy opiekę lekarską na wielu płaszczyznach, wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt oraz wiedzę.

Poradnia neurologiczna

Nasza Poradnia Neurologiczna oferuje diagnostykę i leczenie chorób układu nerwowego w zakresie chorób mózgu, rdzenia kręgowego, nerwów obwodowych i funkcji nerwowo-mięśniowych.

Poradnia neurochirurgiczna

Poradnia neurochirurgiczna w DCO Wrocław to kompleksowa diagnostyka oraz leczenie operacyjne i nieoperacyjne chorób związanych z układem nerwowym.

Poradnia radiologiczna

Nasza Poradnia radiologiczna zajmuje się badaniami obrazowymi, ukazującymi wielkość i kształt poszczególnych narządów. Posiadamy zaawansowany technologicznie nowoczesny sprzęt.

Poradnia endokrynologiczna

Nasza Poradnia Endokrynologiczna zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób związanych z zaburzoną gospodarką hormonalną organizmu. Naszych specjalistów cechuje doświadczenie oraz wiedza i zaangażowanie.

Poradnia leczenia bólu

Nasza Poradnia Leczenia Bólu to miejsce, gdzie prowadzone są programy diagnostyki i leczenia bólu przewlekłego. Staramy się, by każdy Pacjent zmagający się bólem otrzymał kompleksową opiekę.

Poradnia leczenia powikłań pocovidowych

Nasza Poradnia leczenia powikłań pocovidowych jest w stanie pomóc każdemu Pacjentowi zmagającemu się ze skutkami przebiegu choroby wywołanej wirusem Covid-19.

Ponad 1500 pozytywnych opinii

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.