Zabiegi operacyjne

Artroskopia stawu kolanowego

Oferujemy operacje stawu kolanowego zarówno w przypadku urazu, jak i uszkodzeń przewlekłych. Dzięki najnowocześniejszej diagnostyce obrazowej, wiedzy i umiejętności naszych chirurgów, zabiegi przeprowadzamy szybko, sprawnie i nad wyraz skutecznie.

Artroskopia stawu ramiennego

Nasi specjaliści jako jedni z nielicznych w rejonie wykonują zabiegi artroskopii stawu ramiennego, z zaopatrzeniem uszkodzeń obrąbka, ścięgien stożka rotatorów, patologii ścięgna bicepsa i innych.

Artroskopia stawu skokowego i rekonstrukcja ATFL

Artroskopia stawu skokowego to możliwość operacji stawu przez "dziurkę od klucza" oraz możliwe odtworzenie więzadeł, niestabilność stawu skokowego nie jest dla nas tajemnicą, my ją leczymy!

Korekcja palucha koślawego- hallux

Jako istoty poruszające dwunożne, wymagamy od naszych stóp nie tylko funkcji, ale i estetyki, a najbardziej komfortu. Drobne zmiany mogą nie tylko być bardzo bolesne, ale w znaczący sposób szpecić całą stopę i zaburzeń ruch całego ciała.

Chirurgia ścięgna Achillesa

Oferujemy operacje ścięgna Achillesa zarówno w przypadku urazu, jak i uszkodzeń przewlekłych. Dzięki najnowocześniejszej diagnostyce obrazowej, wiedzy i umiejętności naszych chirurgów, zabiegi przeprowadzamy szybko, sprawnie i nad wyraz skutecznie.

Korekcja płaskostopia

Oferujemy operacje płaskostopia u dzieci i dorosłych dostosowane do potrzeb i oczekiwań. Dzięki najnowocześniejszej diagnostyce obrazowej, wiedzy i umiejętności naszych chirurgów, zabiegi przeprowadzamy szybko, sprawnie i nad wyraz skutecznie.

Ponad 1500 pozytywnych opinii

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.