Artroskopia stawu kolanowego

Artroskopia stawu kolanowego to zabieg polegający na wprowadzeniu poprzez małe nacięcie w tym obszarze kamery, dzięki której możliwe jest ocenienie wewnętrznych struktur kolana oraz ich zoperowanie.

Za sprawą zabiegu możemy m.in.:

– naprawić uszkodzenia łąkotek,
– zniwelować uszkodzenia więzadeł krzyżowych – zespolić je przy ostrych uszkodzeniach, wzmocnić w przypadku niewydolności, a w razie potrzeby zrekonstruować.

Dodatkowo wykonujemy naprawę uszkodzeń chrzęstnych, usuwanie wyrośli kostnych oraz zrostów wewnątrzstawowych, powodujących ból i ograniczenia ruchu.

Chirurgia kolana w naszym Centrum obejmuje również zabiegi naprawcze w zwichnięciach rzepki i jego następstwach.

Do naszych zadań należą także osteotomie korekcyjne okolicy kolana, naprawy więzadeł pobocznych i kompleksu tylno – bocznego.

Kolejną naszą specjalizacją są zabiegi rewizyjne po wcześniejszych operacjach, np. po rekonstrukcji więzadła krzyżowego, operacji przeszczepu łąkotki.

Jednak to nie wszystko – wykonujemy o wiele więcej procedur zalecanych naszym pacjentom po wcześniejszej dokładnej konsultacji.

Specjaliści

Patryk Tokłowicz

Ortopeda

Patryk Tokłowicz jest specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalizującym się w chorobach kolana, stopy i urazach sportowych. Jest chirurgiem, który zajmuje się na co dzień leczeniem operacyjnym stawu kolanowego.

Bartosz Gaj

Ortopeda

Bartosz Gaj jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Interesuje się medycyną sportową, jest również doskonałym ultrasonografistą w zakresie ortopedii wykonując USG stawów oraz USG bioderek dzieci.

Konrad Wodzisławski

Ortopeda

Konrad Wodzisławski jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jego główne zainteresowania to chirurgia małoinwazyjna i artroskopowa stawów kolanowych i ramiennych, diagnostyka i leczenie urazów sportowych oraz leczenie zmian zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych.

Piotr Dałek

Ortopeda

Piotr Dałek jest rezydentem Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Pasjonuje się badaniem narządu ruchu przy pomocy aparatu USG. Konsultacje ortopedyczne udziela osobom dorosłym.

Łukasz Dziadkiewicz

Ortopeda

Łukasz Dziadkiewicz jest specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w leczeniu urazów sportowych, chirurgii artroskopowej barku i kolana oraz endoprotetyką stawu biodrowego. Zajmuje się również leczeniem pacjentów z bólami kręgosłupa.

Paweł Graczyk

Ortopeda

Paweł Graczyk jest specjalistą ortopedii i traumatologii ruchu. Główny temat zainteresowań doktora to kontuzje stawu kolanowego oraz stopy, szczególnie w sporcie. Interesuje się również leczeniem ostrych i przewlekłych zaburzeń narządu ruchu, w szczególności związanych ze sportem.

Dominik Orzechowski

Ortopeda

Dominik Orzechowski jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Główny obszar jego zainteresowań to chirurgia ortopedyczna kończyny dolnej - ze stawem biodrowym włącznie, chirurgia urazowa narządu ruchu - kończyna górna i dolna.

Cennik

UsługaCena
Konsultacja ortopedyczna - kwalifikacja do zabiegu200 zł
Artroskopia kolana - zabieg operacyjny w warunkach szpitalnych wykonujemy w Klinice Orthos w Komorowicach. Ostateczny koszt zabiegu uzależniony jest od jego zakresu, ustalany na konsultacji.od 5800 zł
Artroskopia kolana z zaopatrzeniem uszkodzenia łąkotkiod 6700 zł plus koszt implantu
Artroskopia kolana z zaopatrzeniem uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniegood 9700 zł plus koszt implantów
Artroskopia z zaopatrzeniem uszkodzenia więzadła krzyżowego tylnegood 10900 zł plus koszt implantów
Leczenie operacyjne niestabilności rzepkiod 7700 zł plus koszt implantów
Osteotomie korekcyjne okolicy kolanaod 8400 zł plus koszt implantów
Ponad 1500 pozytywnych opinii

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.