Poradnia ortopedyczna

Ortopedia i traumatologia jest dziedziną medycyny zajmującą się diagnostyką oraz leczeniem zarówno zachowawczym, jaki i operacyjnym schorzeń związanych z narządem ruchu. Ortopedia obejmuje wady wrodzone i nabyte, zakażenia, a także nowotwory. Traumatologia natomiast związana jest z uszkodzeniami i zmianami pourazowymi narządu ruchu min. układu więzadłowo-stawowego, mięśni, nerwów i naczyń.

Nasi Pacjenci najczęściej zgłaszają się do nas po kontuzjach i urazach powstałych w skutek uprawiania sportu, wypadkach, jak również przy zespołach bólowych kręgosłupa i stawów.

Zespół naszych ortopedów w oparciu o swoją wiedzę, doświadczenie i szerokie umiejętności oraz najwyższej klasy sprzęt do diagnostyki obrazowej są w stanie szybko i trafnie zdiagnozować Państwa problemy. Nasi lekarze to praktycy, co daje pewność, że w razie braku innych możliwości, będziemy mogli zaoferować Państwu leczenie inwazyjne – operacyjne. Dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej mogli Państwo wrócić do normalnej aktywności fizycznej i pozbyć się dolegliwości.

Na miejscu poza badaniem fizykalnym przeprowadzane są również badania obrazowe na sprzęcie najwyższej jakości. Dysponujemy czterema najnowocześniejszymi aparatami USG Alpinion, nowym aparatem rentgenowskim do badań obciążeniowych i stresowych oraz rezonansem magnetycznym 3T – najwyższej klasy aparatem na Dolnym Śląsku. Jako jedni z niewielu wykonujemy artrografię rezonansu magnetycznego stawów.

W gabinecie zabiegowym możemy przeprowadzić drobne zabiegi chirurgiczne w znieczuleniu miejscowym, od punkcji stawu, po zabiegi w ramach chirurgii ręki – zespół cieśni kanału nadgarstka, resekcja kaletek.

Również na miejscu posiadamy liczne produkty lecznicze, takie jak kwasy hialuronowe do iniekcji, możliwość wykonania zabiegów z użyciem PRP – osocza bogatopłytkowego i fibryny iPRF.

Specjaliści

Patryk Tokłowicz

Ortopeda

Patryk Tokłowicz jest specjalistą w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, specjalizującym się w chorobach kolana, stopy i urazach sportowych. Jest chirurgiem, który zajmuje się na co dzień leczeniem operacyjnym stawu kolanowego.

Bartosz Gaj

Ortopeda

Bartosz Gaj jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Interesuje się medycyną sportową, jest również doskonałym ultrasonografistą w zakresie ortopedii wykonując USG stawów oraz USG bioderek dzieci.

Konrad Wodzisławski

Ortopeda

Konrad Wodzisławski jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Jego główne zainteresowania to chirurgia małoinwazyjna i artroskopowa stawów kolanowych i ramiennych, diagnostyka i leczenie urazów sportowych oraz leczenie zmian zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych.

Piotr Dałek

Ortopeda

Piotr Dałek jest rezydentem Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w 4 Wojskowym Szpitalu Klinicznym. Pasjonuje się badaniem narządu ruchu przy pomocy aparatu USG. Konsultacje ortopedyczne udziela osobom dorosłym.

Paweł Graczyk

Ortopeda

Paweł Graczyk jest specjalistą ortopedii i traumatologii ruchu. Główny temat zainteresowań doktora to kontuzje stawu kolanowego oraz stopy, szczególnie w sporcie. Interesuje się również leczeniem ostrych i przewlekłych zaburzeń narządu ruchu, w szczególności związanych ze sportem.

Dominik Orzechowski

Ortopeda

Dominik Orzechowski jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Główny obszar jego zainteresowań to chirurgia ortopedyczna kończyny dolnej - ze stawem biodrowym włącznie, chirurgia urazowa narządu ruchu - kończyna górna i dolna.

Cennik

UsługaCena
Konsultacja ortopedycznaod 250 zł
Konsultacja ortopedyczna dzieciod 250 zł
Konsultacja ortopedyczna +USGod 300 zł
Konsultacja ortopedyczna on-lineod 150 zł
USG stawów biodrowych z konsultacją preluksacyjną250 zł
Iniekcja dostawowa Biolevox HA 350 zł
Iniekcja dostawowa Biolevox HA One 700 zł
Iniekcja dostawowa Synolis VA 40/80500 zł
Iniekcje dostawowa Synolis VA 80/160900 zł
Iniekcje dostawowa Viscoplus650zł
Iniekcje dostawowa Viscoplus Matrix950 zł
Iniekcje dostawowa Fluicondrial600 zł
Iniekcje dostawowa Sinovial HA800 zł
Iniekcje dostawowa Happy Cross1100 zł
Blokada dostawowa i okołostawowa150 zł
PRP (osocze bogatopłytkowe) dostawowo i okołostawowo800 zł
Blokada okołokręgosłupowaod 300 zł
Wymiana gipsu na syntetyczny100 zł
Wymiana gipsu na ortho-cast300 zł
Punkcja stawu150 zł
Ściągnięcie szwów100 zł
Zabieg na palec zatrzaskujący w znieczuleniu miejscowym700 zł
Zabieg na zespół cieśni nadgarstka w znieczuleniu miejscowym1200 zł
Barbotaż ( Usuwanie zwapnień pod kontrolą USG)800 zł
Resekcja wrastającego paznokcia700 zł
Resekcja wrastającego paznokcia z plastyką wału1200 zł
Resekcja zmian skórnych500 zł
Ponad 1500 pozytywnych opinii

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.