Poradnia neurochirurgiczna

Poradnia neurochirurgiczna oferuje kompleksową diagnostykę oraz leczenie operacyjne i nieoperacyjne chorób związanych z układem nerwowym. Głównym obszarem zainteresowań neurochirurgów są choroby i schorzenia dotyczące mózgowia, rdzenia kręgowego, nerwów obwodowych oraz układu naczyniowego.

Nasi Pacjenci najczęściej na konsultację neurochirurgiczną zgłaszają się do nas, kiedy odczuwają bóle kręgosłupa, bóle głowy, a w szczególności, gdy bólom towarzyszą drgawki, zawroty, mdłości oraz migotanie przed oczami, bóle, które nie mijają po zastosowaniu środków przeciwbólowych. Częstym powodem konsultacji są też urazy kręgosłupa lub głowy, brak czucia i paraliż w różnych częściach ciała, zaburzenia widzenia.

W naszym zespole pracuje czterech lekarzy neurochirurgów. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na celowaną pomoc w problemach układu neurologicznego. Nasi lekarze specjalizują się w szczególności w leczeniu m.in chorób kręgosłupa, nowotworów mózgu, rdzenia i innych części centralnego systemu nerwowego, urazów nerwów, urazów czaszki, chorób naczyniowych, padaczki, dyskopatii i inne. Na miejscu odbywa się kwalifikacja do zabiegów chirurgicznych. Często jest to najlepsza forma leczenia, dająca największe szanse na poprawę komfortu życia i ryzyko powikłań jest minimalne względem szans poprawy. Neurochirurdzy w połączeniu z zespołem rehabilitacyjnym potrafią znaleźć optymalną drogę powrotu do sprawności, a z zespołem poradni leczenia bólu w zmniejszeniu dolegliwości.

Specjaliści

Przemysław Błauciak

Neurochirurg

Przemysław Błauciak jest neurochirurgiem. Pracuje w Oddziale Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Wałbrzychu, Szpitalu Wielospecjalistycznym Orthos w Komorowicach oraz Szpitalu Wielospecjalistycznym Vratislavia we Wrocławiu.

Piotr Kwella

Neurochirurg

Piotr Kwella jest neurochirurgirm. Specjalizuje się w leczeniu takich chorób, jak dyskopatia, bóle i urazy kręgosłupa, tętniaki, stenoza kanału kręgowego, choroby kręgosłupa, przepuklina kręgosłupa, bóle pleców, guzy mózgu, guzy rdzenia kręgowego.

Cennik

UsługaCena
Konsultacja neurochirurgiczna od 300 zł
Blokady przeciwbólowe pod kontrolą USGod 400 zł
Konsultacja neurochirurgiczna + blokadaod 600 zł
Iniekcja stawów międzykręgowych pod kontrolą USGod 500 zł
Ponad 1500 pozytywnych opinii

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.