Poradnia neurochirurgiczna

Poradnia neurochirurgiczna oferuje kompleksową diagnostykę oraz leczenie operacyjne i nieoperacyjne chorób związanych z układem nerwowym. Głównym obszarem zainteresowań neurochirurgów są choroby i schorzenia dotyczące mózgowia, rdzenia kręgowego, nerwów obwodowych oraz układu naczyniowego.

Nasi Pacjenci najczęściej na konsultację neurochirurgiczną zgłaszają się do nas, kiedy odczuwają bóle kręgosłupa, bóle głowy, a w szczególności, gdy bólom towarzyszą drgawki, zawroty, mdłości oraz migotanie przed oczami, bóle, które nie mijają po zastosowaniu środków przeciwbólowych. Częstym powodem konsultacji są też urazy kręgosłupa lub głowy, brak czucia i paraliż w różnych częściach ciała, zaburzenia widzenia.

W naszym zespole pracuje czterech lekarzy neurochirurgów. Ich wiedza i doświadczenie pozwalają na celowaną pomoc w problemach układu neurologicznego. Nasi lekarze specjalizują się w szczególności w leczeniu m.in chorób kręgosłupa, nowotworów mózgu, rdzenia i innych części centralnego systemu nerwowego, urazów nerwów, urazów czaszki, chorób naczyniowych, padaczki, dyskopatii i inne. Na miejscu odbywa się kwalifikacja do zabiegów chirurgicznych. Często jest to najlepsza forma leczenia, dająca największe szanse na poprawę komfortu życia i ryzyko powikłań jest minimalne względem szans poprawy. Neurochirurdzy w połączeniu z zespołem rehabilitacyjnym potrafią znaleźć optymalną drogę powrotu do sprawności, a z zespołem poradni leczenia bólu w zmniejszeniu dolegliwości.

Specjaliści

Przemysław Błauciak

Neurochirurg

Przemysław Błauciak jest neurochirurgiem. Pracuje w Oddziale Neurochirurgii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Wałbrzychu, Szpitalu Wielospecjalistycznym Orthos w Komorowicach oraz Szpitalu Wielospecjalistycznym Vratislavia we Wrocławiu.

Piotr Kwella

Neurochirurg

Piotr Kwella jest neurochirurgirm. Specjalizuje się w leczeniu takich chorób, jak dyskopatia, bóle i urazy kręgosłupa, tętniaki, stenoza kanału kręgowego, choroby kręgosłupa, przepuklina kręgosłupa, bóle pleców, guzy mózgu, guzy rdzenia kręgowego.

Paweł Antczak

Neurochirurg

Paweł Antczak jest lekarzem w trakcie specjalizacji w dziedzinie neurochirurgii. Specjalizuje się w leczeniu zespołów bólowych kręgosłupa. Szczególnym obszarem jego zainteresowań jest leczenie chirurgiczne kręgosłupa technikami małoinwazyjnymi.

Monika Stomal-Słowińska

Neurochirurg

Monika Stomal-Słowińska w 2012 uzyskała tytuł doktora nauk medycznych z neurochirurgii, a także w 2015 roku tytuł doktora nauk społecznych w zakresie psychologii.

Cennik

UsługaCena
Konsultacja neurochirurgiczna od 250 zł
Blokady przeciwbólowe pod kontrolą USGod 250 zł
Konsultacja neurochirurgiczna + blokadaod 600 zł
Iniekcja stawów międzykręgowych pod kontrolą USGod 500 zł
Ponad 1000 pozytywnych opinii

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.