Poradnia leczenia bólu

Poradnia Leczenia Bólu to miejsce, gdzie prowadzone są programy diagnostyki i leczenia bólu przewlekłego. Lekarze specjaliści zajmują się zapewnieniem Pacjentom kompleksowej opieki tzn. obejmującej między innymi konsultacje neurologiczne, reumatologiczne czy anestezjologiczne.

Nasi Pacjenci najczęściej zgłaszają się do nas, gdy cierpią z powodu przewlekłego bólu w przebiegu choroby Alzheimera, bólu związanego z chorobą Parkinsona, bólach migrenowych, dyskopatii, neuralgii podpotylicznej, polineuropatii, dystonii ogniskowej twarzy i wielu innych.

Leczenie bólu prowadzone jest poprzez kompleksową farmakoterapię, blokady czasowe nerwów i splotów nerwowych, zabiegi z zakresu elektrostymulacji, iniekcji kwasu hialuronowego, czy też podanie preparatu toksyny botulinowej.

Duży wpływ na skuteczną walkę z bólem ma także empatyczne podejście lekarza do Pacjenta, u którego przewlekły ból powodujący cierpienie często jest lekceważony i niezrozumiały dla rodziny czy bliskich. W naszej poradni Pacjenci znajdą wykwalifikowaną kadrę lekarzy, których zdaniem jest pomoc w poprawie komfortu życia.

Specjaliści

Konrad Gorzelnik

Neurolog

Konrad Gorzelnik jest specjalistą chorób układu nerwowego. W swojej codziennej praktyce zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem chorych z najbardziej złożonymi problemami neurologicznymi.

Izabela Puzoń

Neurolog

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Posiada duże doświadczenie w dziedzinie neurologii. Swoje umiejętności rozwijała również podczas kilkuletniej pracy na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym oraz w placówkach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Dzięki pracy na różnych płaszczyznach doktor Puzoń zapewnia pacjentom kompleksową opiekę oraz skuteczny powrót do zdrowia.

Cennik

UsługaCena
Konsultacja pierwszorazowa250 zł
Konsultacja - kolejna wizyta190 zł
Konsultacja on-line150 zł
Ponad 1500 pozytywnych opinii

Używamy plików cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.